Obsługa kont aukcyjnych i społecznościowych

Obsługa kont aukcyjnych i społecznościowych

Social Media obecnie pomagają w pozyskaniu nowych klientów, oraz generowanie ruchu na stronie i kontach aukcyjnych. Aktywna obecność w mediach społecznościowych zdecydowanie pomaga i usprawnia prowadzenie biznesu. Dla każdej z branż działanie jest niemal takie samo. Niezależnie czy prowadzisz biznes e-commerce czy sprzedaż bezpośrednią, a nawet lokal z usługami – tworzenie fanpage’ów na platformach Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, YouTube, czy Instagram jest niezbędne. Jednak samo utworzenie profilu na portalu nie przyniesie rzeszy klientów i szerokiego grona odbiorców… Aby zdobywać ogromne zasięgi konieczne jest prowadzenie dynamicznego, rozwojowego i przemyślanego konta społecznościowego. Tylko zastosowanie się do powyższych reguł pozwoli Nam pozyskać największą ilość potencjalnych klientów. Najważniejszym atutem działań marketingowych na portalach społecznościowych jest niski koszt, który prowadzony w sposób profesjonalny może przynieś ogromne zasięgi. Ważne jest, aby prowadzenie konta społecznościowego odbywało się wg. określonego regulaminu, który podpisujemy i wyrażamy zgodę na stosownie się do niego przy zakładaniu funpage’a. Co raz częściej można spotkać się z blokadą co zdecydowanie osłabia naszą pozycję.

obsługa kont aukcyjnych

W obecnej chwili z portali społecznościowych korzysta ponad 12 milionów Polaków! W skali globalnej to ponad 2 miliardy użytkowników, którzy mogą zaglądnąć na twoją stronę.

Działania w Social Media w prosty i bezpośredni sposób zapewniają komunikację z klientami. Twój biznes powinien być obecny i znajdować się na wszystkich możliwych kanałach, dopasowanych do branży w której działasz. W ramach obsługi Kont społecznościowych otrzymasz od Nas:

• Utworzenie nowej strony firmowej, oraz pełną konfigurację (jeżeli
posiadasz już profil firmowy zostanie wykonany audyt, a profil zostanie
starannie przygotowany do pracy)
• Tworzenie oryginalnych i angażujących treści do publikacji
• Aktualizację fanpage’a i prowadzenie go na bieżąco
• Integrację strony firmowej z wszystkimi kanałami SM
• Pozyskiwanie nowych fanów, większych zasięgów
• Opracowanie atrakcyjnych konkursów, promocji, oraz reklam, aby stawać się
rozponawalną marką
• Monitorowanie i obsługa zapytań od klientów
• Prowadzenie dialogów z klientami
• Prowadzenie sponsorowanych kampanii reklamowych

Dodatkowo prowadzimy na bieżąco obserwację działania konkurencji. Jest to niezwykle ważne, aby prowadzić skrupulatną i systematyczną analizę rynku.
Nasze systematyczne szkolenia pozwalają Nam na kierowanie się trendami i pomagają Nam być na bieżąco za ciągłymi zmianami jakie są wprowadzane na platformach. Jeśli brakuje Ci czasu, chęci czy pomysłu na profesjonalne prowadzenie profilów Social Mediowych skorzystaj z Naszych usług i ciesz się stałym i rosnącym zapotrzebowaniem na Twoją markę.

Obsługa wielu kont aukcyjnych

Podobnie jak wśród kont społecznościowych konto aukcyjne posiada swojego faworyta – Allegro. Platforma sprzedażowa ta cieszy się niezwykłym powodzeniem. Jest doskonałym pośrednikiem zwiększającym naszą sprzedaż online. Aby dotrzeć do potencjalnych klientów w Internecie warto wykorzystać niezwykły potencjał platform sprzedażowych i portali aukcyjnych takich jak: Allegro, eBay, Amazon czy Rakuten.

obsługa kont społecznościowych

Nieustannie rewolucyjne zmiany i stosowanie się do regulaminu – to podstawowy element prowadzenia sprzedaży na portalu sprzedażowym. Aby nadążyć za nowymi zasadami i maksymalnie wykorzystać potencjał należy systematycznie aktualizować swoją wiedzę. Dla sprzedających oznacza to konieczność ciągłej, nie łatwiej pracy związanej ze zmianą istniejących ofert i z nauką wystawiania poprzez utworzony szablon.

Obsługa Allegro i innych kont aukcyjnych to specjalność naszej agencji. Wchodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy pełne prowadzenie kont aukcyjnych, z uwzględnieniem najnowszych zmian, wprowadzanych na danej platformie sprzedażowej, dotyczących takich kwestii jak: wystawianie aukcji, czy zatowarowanie. Nasze działania są kompleksowe, dotyczą bowiem zarówno audytu kont sprzedażowych Klienta i jego bezpośredniej konkurencji, jak również edycji i zarządzania aukcjami.

Prowadzenie, sprzedaż i obsługa Allegro

Wprowadzenie nowych zasad dla ofert na portalach aukcyjnych ma na celu ułatwienie kupującym zapoznanie się z przedmiotem zakupu. Sprzedaż na Allegro nie jest łatwa m.in., dlatego, że obecnie sprzedający priorytetowo muszą dostosować swoje aukcje do urządzeń mobilnych, tak aby potencjalny klient na każdym urządzeniu zobaczył ten sam, czytelny opis. Niestety wielu sprzedających nie śledzi na bieżąco nowości i unika czytania powiadomień na temat Regulaminu Allegro, harmonogramu zmian dla ofert, czy też zasad dotyczących zdjęć, tytułów i opisów przedmiotu. Za niedostosowywanie się do regulaminu grożą blokady konta, które uniemożliwiają prowadzenie sprzedaży. Pamiętaj, że Allegro, Ebay, Amazon dokładnie sprawdza, czy sprzedający nie naruszają zasad i dobrych praktyk handlu online. Więc jeśli chcesz, aby Twoje konto sprzedażowe cieszyło się dobrą opinią, a wszelkie ostrzeżenia i blokady omijały je szerokim łukiem, zleć naszym specjalistom dostosowanie aukcji do najnowszych zmian, jakie pojawiają się w Regulaminie. Dodatkowo przygotujemy aukcję, unikalny opis, dostosujemy rozmiar zdjęć –wszystko po to, aby Twój produkt był najlepiej sprzedającym się produktem.