Lato 2020, W Nowym Sączu ruszył duży projekt, który ma na celu pomóc małym i dużym przedsiębiorcom w dystrybucji swoich towarów do naszych sąsiadów.

Współpracujące z nami firmy NIE muszą martwić się o kwestie logistyczne, obsługę klienta czy marketing. Nasi partnerzy otrzymują pełne wsparcie w sprzedaży, ponieważ nasza agencja kompleksowo pomaga przedsiębiorcom z regionu w podbiciu zagranicznych rynków – szczególnie sąsiadów z Czech i Słowacji.

e-prom Nowy Sącz

Na celowniku są Słowacja i Czechy – są to kraje sąsiadujące z Polską, w których Polacy mogą łatwo sprzedawać swoje towary. Nasza agencja reklamowa jest w stanie pomóc Państwu w sprzedaży zagranicznej na tych rynkach. Posiadamy zaplecze logistyczne, informatyczne i językowe. Nasi klienci doceniają współpracę z agencją reklamową e-prom Nowy Sącz, ponieważ nasze działania odciążają przedsiębiorców od ciągłego nadawania paczek i etykiet. Towary mogą być magazynowane w naszych magazynach, gdzie nasi pracownicy od A do Z zajmują się wysyłką paczek do klientów.

 

czechy i słowacja współpraca biznesowa

Współpraca z e-prom to szansa na wysoką sprzedaż u naszych sąsiadów

Sprzedaż na Słowację i Czechy

Bardzo często właściciele firm mają fenomenalne produkty, które cieszą się dużą popularnością w regionie, jednak największym problemem firm z regionu jest bariera językowa związana z komunikacją z klientem czeskim lub słowackim.

Nawet drobne wpadki językowe, czy tak zwane przejęzyczenia mogą się okazać opłakane w swoich skutkach.

To dlatego zdecydowaliśmy się na zatrudnienie pracowników znających język słowacki oraz czeski. Mogą oni pomóc naszym klientom w prowadzeniu profili na Facebooku oraz kwestiach związanych np. z reklamacjami czy obsługą klienta. Sklepy internetowe, które sprzedają towary w Polsce mogą skorzystać z naszych usług, by na atrakcyjnych cenowo warunkach rozszerzyć sprzedaż również do naszych sąsiadów. Czeski i słowacki język jest dla wielu Polaków bardzo zabawny, o tej kwestii wspominaliśmy zresztą na poniższej grafice:

Więcej...  Nowy Sącz miasto biznesu- skąd w regionie aż tyle milionerów?

Sklep internetowy za granicą

Jeśli posiadasz swój własny sklep internetowy np. sprzedajesz żywność lub meble w Polsce, to powinieneś rozważyć z skorzystanie z naszej pomocy. Nasze centrum dystrybucyjne mieści się bowiem w Nowym Sączu, który graniczy ze słowacką granicą w odległości jedynie 33 kilometrów. Dogodna lokalizacja naszych magazynów pozwala na szybką wysyłkę paczek i produktów do klientów. Nasz Polsko – Czesko – Słowacki dział marketingu na bieżąco tworzy reklamy, które mają przynosić zysk. Posiadamy również pracowników, którzy mogą wesprzeć Państwa w szybkiej i sprawnej obsłudze klienta. Sprzedaż  zagraniczną naszych klientów rozwijamy dzięki budowaniu dla nich sklepów internetowych z obsługą kilku języków. Do tego dochodzi również wspieranie sprzedaży na takich portalach jak Ebay, Allegro czy czesko-słowackie portale aukcyjne. Połączenie tych wszystkich możliwości gwarantuje wysokie wyniki sprzedaży w krótkim odstępie czasowym.

Czy warto prowadzić sklep internetowy w Czechach i na Słowacji?

Zdecydowanie rekomendujemy Naszym Klientom prowadzenie sprzedaży w Czechach i na Słowacji. Po pierwsze jest to nowy rynek zbytu, bardzo ciekawy nowości z Polski i otwarty na wszelkie eksperymenty. Są to często również nieco bogatsi konsumenci, którzy są w stanie zapłacić więcej niż mieszkańcy w Polsce za swoje towary. Jeśli prowadzisz już swój sklep internetowy lub sprzedajesz swoje towary w lokalnych sklepach w Polsce, to rozszerzenie sprzedaży nie będzie trudnym wyzwaniem.

Ile kosztuje sklep internetowy za granicą?

Usługi informatyczne zawsze są kosztowne, praca programistów, web-deweloperów i specjalistów językowych to nie lada wydatek. Na szczęście nasza firma dobrze wie z jakimi problemami borykają się przedsiębiorcy, dlatego oferujemy również model rozliczeń w formie prowizji od sprzedaży. W praktyce, dzięki takiemu modelowi działania Klient może płacić tylko określony procent od sprzedanych towarów, nie ryzykując utratą kapitału. Dzięki takiej współpracy płacisz za efekt i masz gwarancje udanej sprzedaży.

Więcej...  Nowy Sącz miasto biznesu- skąd w regionie aż tyle milionerów?

Rozpocznij sprzedaż międzynarodową.

👍Wycenę i wszystkie informację uzyskasz w ciągu 24h.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym biuro@e-prom.com.pl lub też pod numerem telefonu 792-817-241

Tekst:

Kamil Poręba Specjalista ds. handlu i marketingu w firmie E-prom Nowy Sącz.